Reikia pagalbos ? Skambinkite +370 626 93279

Straipsniai

 • Kaip greičiau ir lengviau užauginti barzdą www.sukausa.lt

  Kaip greičiau ir lengviau užauginti barzdą

  By Suka ūsą on 2015-11-10
  23

  Lapkritis visame pasaulyje yra žinomas kaip barzdų mėnuo. Būtent lapkritį didelė dalis vyrų solidarizuojasi su milijonais kitų pasaulio vyrų ir dalyvauja barzdoto lapkričio iniciatyvoje. Juk visi esate girdėję apie barzdotą lapkritį, no shave november ar movember? Jeigu ne – google it!

  Read more
 • captain fawcett beard oil by ricky hall black

  Barzdos balzamas ar aliejus?

  By Suka ūsą on 2015-04-15
  16

  Kiekviena barzda yra unikali ir turi savo poreikius, būtent todėl barzdos priemonių įvairovė yra labai didelė. O kai pasirinkimų tiek daug, labai sunku apsispręsti, todėl dažnas pradedantysis barzdočius susimąsto, kuri priemonė jam būtų tinkamiausia. Apie abi priemones jau rašėme mūsų straipsnių skiltyje, dabar pabandysime palyginti šias barzdos priežiūros priemones ir galbūt tai padės nuspręsti, ko labiausiai reikia Jūsų barzdai.

  Read more
 • tumblr_ncbi8aPO401qej1qto1_1280

  Auginame barzdą ir ūsus

  By Suka ūsą on 2015-02-21
  241

  Nusprendėte auginti barzdą ir ūsus? O gal tik barzdą? Betkokiu atveju, priėmę sprendimą savo veidą papuošti vyriškumu ir nusprendę užsiauginti drąsą, turite žinoti pagrindines auginimo ir priežiūros taisykles. Jų laikantis Jūs greičiau susidraugausite su savo barzda. Juk jei barzda mylima, ji Jus irgi mylės – tikrų tikriausia abipusė meilė.

  Read more
 • schorem_haarsnijder_barbier_004

  Neatrastas skutimosi būdas

  By Suka ūsą on 2015-02-20
  5

  Ar žinote, ko tikriausiai nė vienas vyras negali išvengti per visą gyvenimą? Jei Jūs moteris, galbūt šis klausimas bus kėblokas, tačiau didžioji dalis vyrų drąsiai atsakytų – skutimosi. Apie skutimąsi galima kalbėti labai daug. Yra begalė skirtingų nuomonių šiuo klausimu ir visos jos savaip teisingos. Netgi prisiekę barzdočiai neišvengia skustuvo ašmenų – juk norint išlaikyti tobulą barzdos formą, ją privalu retkarčiais padailinti skustuvo pagalba….

  Read more
 • EKP6608

  Dar vienas Jūsų draugas – barzdos balzamas

  By Suka ūsą on 2015-01-01
  8

  Kokia yra pagrindinė barzdos priežiūros priemonė? Dauguma turbūt nedvejodami pasakytų – barzdos aliejus. Taip, šis stebuklas gelbėja mus nuo barzdos niežėjimo minkštindamas aštrius plaukus, padeda ištverti tą sunkiausią barzdos auginimo etapą – pirmuosius mėnesius, ir likusį laiką maitina plaukus ir suteikė nepriekaištingą blizgesį. Straipsnį apie barzdos aliejus galite rasti ankstesniuose mūsų įrašuose, o šį kartą pakalbėsime apie kitą, ne ką prastesnę, priemonę – barzdos…

  Read more