Reikia pagalbos ? Skambinkite +370 626 93279

D.U.K.

Browse F.A.Q. Topics

Ar jūsų parduotuvė skirta tikriems vyrams?

  • Taip, tai tikrų vyrų parduotuvė. Parduotuvė taip pat skirta moterims, kurios nori nustebinti savo vyrus arba kurioms atrodo, kad jų vyrai turėtų būti vyriškesni.

Ar jūsų parduotuvė turi realią prekybos vietą, kur būtų galima apžiūrėti ir išsirinkti prekes?

  • Mūsų vyriškų prekių neatlaikytų net ir tvirčiausios vitrinų lentynos, todėl taupydami Jūsų laiką nusprendėme prekes pateikti patogiausiu ir šiuolaikiškiausiu būdu – internetinėje parduotuvėje. Visų prekių aprašymai išsamūs, kiekvienas produktas turi savo nuotraukas, tačiau jei Jums kyla klausimų, mes maloniai suteiksime papildomą informacija mūsų elektroniniu paštu info@sukausa.lt arba telefonu.

Aš moteris. Ar galiu pirkti jūsų parduotuvėje?

  • Mes mylime moteris ir Jūs visada laukiamos. Galite drąsiai pirkti mūsų parduotuvėje ir tikrai rasite, kuo galėtumėte nustebinti savo (arba ne savo) vyrą. Galbūt surasite ir kažką sau.

Kokiais būdais galiu atsiskaityti už prekes?

  • Mūsų prekes galite įsigyti visais populiariausiais atsiskaitymo būdais Lietuvoje, taip pat Paypal arba atsiimant prekę.

Koks jūsų darbo laikas?

  • Tikri vyrai dirba visą parą. Bet net ir tikriems vyrams reikia pailsėti, todėl savaitgaliais ilsiname barzdas, o darbo dienomis 10-18h padedame Jums puoselėti vyriškumą.

Nerandu norimos prekės. Ką daryti?

  • Mes orientuojamės į kokybiškiausią produkciją, tačiau nuolat ieškome naujų prekių, kurios patenkintų mūsų ir Jūsų lukesčius. Visada esame atviri pasiūlymams ir naujovėms, drąsiai siūlykite savo idėjas ir galbūt rasime Jums tinkamą sprendimą!

Nesu apsisprendęs dėl perkamos prekės, ką daryti?

  • Vyriškai dėl prekių konsultuojame telefonu arba mūsų elektroniniu paštu info@sukausa.lt .

Šiandien einu į pasimatymą ir noriu atrodyti tobulai, ar prekes pristatytumėte per vieną dieną?

  • Mes tikrai norime, kad Jūsų pasimatymai būtų tobuli, tačiau planuojant pasimatymą prekes reiktų užsakyti anksčiau. Yprastai kurjeriai prekes pristato per 2-3 darbo dienas.Jei prekė labai vyriška, pristatymas gali užtrukti ilgiau, apie tai Jus informuosime.