Reikia pagalbos ? Skambinkite +370 626 93279

Apie mus

Apie mus

Viskas prasidėjo nuo barzdos. Juk kiekvieno vyro gyvenime ateina laikas, kai nusprendžiama auginti barzdą (ar bent pabandyti auginti). Mes irgi nusprendėme ją auginti. Jei atvirai, tai buvo vienas geriausių sprendimų gyvenime, bet čia jau kita tema. Neilgai trukus supratome, kad tiesiog nesiskusdami teisingos barzdos neužauginsime. Barzdą reikia puoselėti ir mylėti, tik tada ji bus teisinga. Mylima barzda jaus rūpestį ir Jus apdovanos savo vešlumu bei žvilgesiu. Bet kaip tai pasiekti? Ilgai ieškojome mūsų poreikius atitinkančių priemonių, kaupėme žinias. Dabar savo barzdotą patirtį norime perduoti Jums. Mūsų puslapyje rasite geriausius ir kokybiškiausius produktus, kurie padės užauginti teisingą barzdą.

Tačiau vyrai nusipelno daugiau. Vyrai skiria per mažai dėmesio sau ir savo išvaizdai. Mūsų tikslas – nepriekaištinga vyrų išvaizda. Mes norime, kad Lietuvos vyrai būtų žinomi ne tik kaip stipriausi ir ištvermingiausi. Mes norime, kad mus linksniuotų kaip tvarkingiausius ir vyriškiausius. Todėl šalia barzdos ir ūsų priežiūros priemonių galėsite rasti ir plaukų formavimo priemonių, šukų, kokybiškų muilų, šampūnų ir kitų priemonių, kurios leis Jums tinkamai rūpintis savimi.

Mūsų atstovaujami brandai

 • Layrite

  Apie layrite
 • Rokenbau

  Du broliai, keturios rankos. Oda. Kūryba. Ir aštrūs irankiai
 • Happy Socks

  Du draugai turėjo viziją: skleisti džiaugsmą, paverčiant kasdieninį aprangos akcentą spalvingu, aukštos kokybės meno kūriniu. Taip atsirado laimingiausios kojinės pasaulyje – Happy Socks. Šiuo metu Happy Socks kojinės yra pardavinėjamos daugiau nei 70 pasaulio šalių, visuose pasaulio žemynuose.
 • Mühle

  Nesvarbu, ar Jūs mėgstate švariai nuskustą veido odą, ar pirmenybę teikiate barzdos formavimui, visada būtina atsirinkti, kas geriausiai tenkina Jūsų poreikius. Įrankiai, kuriuos naudojate formuojant savo išvaizdą turi kalbėti patys už save. Jūs tikras vyras, kodėl nenaudoti tikrų rankų darbo skutimosi įrankių, kuriuos jau daugiau nei 65 metus gamina Vokietijoje? MÜHLE produktų linijoje rasite viską asmeninei priežiūrai – nuo paprastų tradicinių skutimosi šepetėlių, iki rafinuotų ir prabangių skustuvų. Stilius ir patikimumas – tai MÜHLE veidas, kuris Jūsų kasdienę priežiūrą perkels į kitą lygį.
 • Baxter Of California

  Baxter Of California, įkurta 1965 Baksterio Finlei, savo veiklą pradėjusi tik su vienu produktu: Super Shape – apsauginiu kremu nuo saulės. Šiandieną Baxter of California priemonės yra vertinamos visame pasaulyje,o jų priemonės daugybę kartų laimėjo prestižiškiausius geriausių vyrų priežiūros priemonių apdovanijimus. Taip pat Baxter of California yra tapusi geriausios produktų linijos laimėtoju.
 • Proraso

  Proraso – pavadinimas, kuris asocijuojasi su Italijos istorija. Per beveik amžių trunkančią istoriją Proraso skutimosi meną pavertė maloniu kasdieniu ritualu. 1948 metais Piero Martelli sukūrė pirmąjį produktą – Proraso kremą prieš skutimąsi. Priemonė sukėlė tikrą skutimosi revoliuciją ir per dešimtmečius tapo ikona ne tik Italijoje, bet ir visame pasaulyje.
 • Shiner Gold

  Shiner Gold – tai itin kokybiškos priežiūros priemonės, ant kurių puikuojasi Made in USA ženklas. Prireikė net 3 metų ir 5 laboratorijų, kol galiausiai buvo sukurta tobula vandens pagrindo pomados formulė, kuri atitiktų Shiner Gold standartus. Shiner Gold pomados pasižymi nepriekaištinga fiksacija bei lengvu kokosų aromatu.
 • Skeggox – Art of Manliness

  Du metai – tiek laiko truko pažintis su mediena. Per šį laikotarpį buvo perprastos įvairios medienos savybės bei jos apdirbimo subtilybės. Po daugybės bandymų ir naujų sprendimų ieškojimo, medis buvo prijaukintas – taip gimė SKEGGOX. Nuo šiol SKEGGOX Jums siūlo aukščiausios kokybės rankų darbo vyriškus aksesuarus. SKEGGOX prekinis ženklas puikuojasi tik ant itin kokybiškų, funkcionalių bei stilingų gaminių.
 • OAK natural beard care

  OAK rūpinasi vyrų barzdomis taip, kaip to tikimasi iš geriausių, gilias tradicijas turinčių barzdaskučių – su pagarba ir meile barzdoms. Kiekvienas OAK produktas yra sukurtas bendradarbiaujant su barzdotais vyrais ir barzdaskučiais, kurie geriausiai žino, ko reikia nepriekaištingai barzdos priežiūrai. Priemonės ingredientai yra visiškai natūralūs ir atitinkantys natūraliai kosmetikai keliamus reikalavimus.
 • Uppercut Deluxe

  Plaukų priežiūra

  Uppercut Deluxe yra modernus, tradicinių vertybių įkvėptas prekinis ženklas. Kiekviename Uppercut Deluxe gaminyje alsuoja 1950-ųjų dvasia. Ši produkcija ne pirmus metus yra linksniuojama kaip pati patikimiausia ir geriausia.
 • DAX

  Plaukų priežiūra

  Beveik prieš pusę amžiaus, viename Brukline esančiame garaže, verslininkas Herman Bley įkūrė DAX. Pradžioje DAX orientavosi į žmones, kurių plaukai yra specifiniai ir reikalauja ypatingų priemonių, tačiau laikui bėgant produktai buvo optimizuoti ir ištobulinti taip, kad tiktų kiekvienam žmogui. Šiuo metu DAX yra sparčiai auganti plaukų priežiūros kompanija, kuri gamina ir tiekia šampūnus, kondicionierius, šampūnus, vaškus, aliejus, gelius ir pomadas.
 • Murray`s

  Plaukų priežiūra

  C. D. Murray visada rėmėsi paprastu principu – jis tikėjo, kad kiekvienas su meile pagamintas ir sąžiningai įkainotas produktas sėkmingai atras savo kelią pas vartotoją. Jis pradėjo pardavinėti plaukų priežiūros priemones 1925 metais savo kirpykloje Čikagoje. Murray’s visada kėlė sau tikslą būti arti savo klientų, todėl kiekybė niekada nebuvo prioritetas. Daugiametė patirtis, sąžiningumas ir kokybė – tai, ką Jums siūlo Murray’s.
 • The Blue Beards Revenge

  Barzdos priežiūra

  The Blue Beards Revenge priemonės skirtos tiems, kas nori pabrėžti savo vyriškumą. Jei jums nusibodo rytinės kančios prieš veidrodį, jei barzda atauga iškart po rytinio kavos puodelio – šios priemonės Jums padės išspręsti problemas.
 • Suavecito

  Plaukų priežiūra

  Suavecito gamina nuostabias plaukų pomadas, kurios yra stiprios kaip vaškas, tačiau labai lengvai išplaunamos, taip pat kitas puoselėjimo ir skutimosi priemones.