Reikia pagalbos ? Skambinkite +370 63339131

Dar vienas Jūsų draugas – barzdos balzamas

EKP6608

Kokia yra pagrindinė barzdos priežiūros priemonė? Dauguma turbūt nedvejodami pasakytų – barzdos aliejus. Taip, šis stebuklas gelbėja mus nuo barzdos niežėjimo minkštindamas aštrius plaukus, padeda ištverti tą sunkiausią barzdos auginimo etapą – pirmuosius mėnesius, ir likusį laiką maitina plaukus ir suteikia nepriekaištingą žvilgesį. Straipsnį apie barzdos aliejus galite rasti čia, o šį kartą pakalbėsime apie kitą, ne ką prastesnę, priemonę – barzdos balzamą.

Ištvėrus pirmuosius barzdos auginimo mėnesius, barzdai tolygiai padengus skruostus, dažnas vyras susimąsto – o kas toliau? Vieni džiaugiasi trumpesne arba vidutinio ilgio barzda, kiti nusprendžia, kad gero turi būti daug, reiškia ir barzda nėra išimtis. Būtent čia ir galima pradėti kalbėti apie barzdos balzamo privalumus – ilgos barzdos reikalauja daugiau kantrybės, o balzamas visus rūpesčius padeda išspręsti daug lengviau. Negalima teigti, kad barzdos balzamas tinka tik ilgoms barzdoms. Savo savybėmis jis niekuo nenusileidžia barzdos aliejui, tiesiog dėl tam tikrų sudėtinių dalių padeda formuoti ilgesnę barzdą. Todėl tai yra kiekvieno barzdočio pasirinkimas. Dažnu atveju vyrai naudoja tiek barzdos aliejų, tiek balzamą.

Barzdos balzamų sudėčių, kaip ir aliejų, yra begalė. Beveik visuose balzamuose rasite bičių vašką arba taukmedžio sviestą bei įvairių aliejų – kokoso, jojobos, migdolų, simondsijų ir t.t. Kiekviena sudedamoji balzamo dalis pasižymi tam tikromis savybėmis, kuriomis bus apdovanota Jūsų barzda. Todėl renkantis balzamą derėtų atkreiptį dėmesį ne tik į priemonės kvapą, bet ir į sudėtį.

Blogos dienos. Juk barzdos turi blogas dienas. Tokiais atvejais dažnai tenka kovoti su keliais nepaklusniais plaukais, kurie styro ir jų niekaip nepavyksta suvaldyti. Barzdos balzamas ir aliejus plaukus maitina bei drėkina, tai suteikia plaukams didesnį paklusnumą, tačiau ir tai kartais negelbsti. Taigi didelis barzdos balzamo privalumas – formavimas. Balzamo sudėtyje esančios medžiagos suteikia barzdos formavimo galimybę. Dažniausiai šios medžiagos būna bičių vaškas, taukmedžio sviestas ar lanolinas.

Kaip minėjome, barzdos balzamas pasižymi panašiomis savybėmis kaip ir barzdos aliejus. Balzamas drėkina Jūsų plaukus ir odą, bei suteikia apsauginį sluoksnį, kuris sulaiko drėgmę plaukuose. Priklausomai nuo sudėties, skirtingų balzamų savybės gali skirtis, tačiau šios priemonės vienareikšmiškai sukurtos tam, kad Jūsų barzda jaustųsi mylima ir laiminga.

Žvilgesys ir nuostabus kvapas. Taip, jau pirmą kartą naudodami barzdos balzamą ir trindami jį tarp pirštų, suprasite, kad nuo šiol Jūsų barzda žvilgės. Kaip ir barzdos aliejus, balzamas Jūsų barzdai suteiks nuostabų kvapą ir privers aplinkinius ieškoti akimis, kas šio nuostabaus aromato kaltininkas. Balzamo kvapas taip pat priklauso nuo sudėties. Vienų gamintojų produkcija pasižymi stipresniais kvapais, kitų kvapai šiek tiek santūresni. Vieningos nuomonės tarp barzdų nėra, visi turi savo mėgstamiausius aromatus. Tačiau renkantis priemonę, patartume atkreipti dėmesį, kokių eterinių aliejų yra sudėtyje. Jei esate alergiškas tam tikriems eteriniams aliejams, šio produkto reiktų atsisakyti ir paieškoti to, kurio sudėtis Jums priimtinesnė.

Naudojimas. Taip, su barzdos aliejaus naudojimu viskas labai paprasta, tačiau kaip tinkamai naudoti barzdos balzamą? Iš pažiūros tai gali pasirodyti sudėtinga, tačiau taip tikrai nėra. Kiekvienas barzdočius turi savo techniką, kurią ir Jūs laikui bėgant atrasite. Paprasčiausias būdas – pirštu arba nago paviršiumi pasemti norimą kiekį balzamo ir trinti tarp pirštų. Sušilęs balzamas tampa skystesnis. Taip pat galite balzamą pirštu ištrinti delno viduryje, o vėliau pirštais semiant suskystėjusį balzamą įtrinti į barzdą. Jei balzamas itin kietas ar sušąlęs, galite pasinaudoti plaukų džiovintuvu ir balzamą sušildyti. Tas pats galioja ir kitoms priemonėms – ūsų vaškui, pomadoms. Pašildžius plaukų džiovintuvu priemonė suminkštėja ir tampa lengviau naudojama.

Taigi, galime drąsiai teigti, kad barzdos balzamas yra labai naudinga priemonė, kuri niekuo nenusileidžia barzdos aliejui (kuris neretai laikomas geriausiu barzdos draugu). Jei vis dar neišbandėte šios barzdos priežiūros priemonės, siūlome būtinai tai padaryti. Prisipažinsime, pirmą kartą išbandę barzdos balzamą, net mėgstamiausią barzdos aliejų užmiršome gerai savaitei, o gal net ir ilgesniam laikui. Visgi geriausias pasirinkimas – kelios skirtingos priemonės. Taip išvengsite monotonijos, turėsite galimybę iš naujo mėgautis kvapais, o barzda jausis dar labiau mylima.

Griežtai draudžiama www.sukausa.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti www.sukausa.lt kaip šaltinį.