Reikia pagalbos ? Skambinkite +370 67222044

Barzdos balzamas ar aliejus?

captain fawcett beard oil by ricky hall black

Barzdos balzamas ar aliejus? Tai turbūt vienas iš dažniausiai iškylančių klausimų renkantis priemones barzdos priežiūrai.

Kiekviena barzda yra unikali ir turi savo poreikius, būtent todėl barzdos priemonių įvairovė yra labai didelė. O kai pasirinkimų tiek daug, labai sunku apsispręsti, todėl dažnas pradedantysis barzdočius susimąsto, kuri priemonė jam būtų tinkamiausia. Apie abi priemones jau rašėme mūsų straipsnių skiltyje, dabar pabandysime palyginti šias barzdos priežiūros priemones ir galbūt tai padės nuspręsti, ko labiausiai reikia Jūsų barzdai.

Pagrindinis šių priemonių skirtumas yra jų pavidalas. Barzdos aliejus yra skystas, o balzamas kambario temperatūroje yra kietame pavidale. Būtent tai ir lemia tam tikras priemonių savybes. Šiuo atveju balzamas suteikia formavimo galimybę. Nors barzdos aliejus minkština plaukus ir jie tampa lengviau valdomi, tačiau balzamas suteikia nepalyginamai stipresnę fiksaciją. Tai lyg barzdos pomada. Beje, mes nerekomenduojame barzdoms naudoti plaukų formavimo pomadų – šios priemonės nepuoselėja ir nemaitina plaukų bei yra sunkiau pašalinamos, todėl žalos gali būti daugiau nei naudos. Jei susidūrėte su keliais tikrai problematiškais plaukais, kurių negali pažaboti barzdos balzamas, geriau į pagalbą pasitelkite ūsų vašką.

 

Daugelis mano, kad barzdos balzamas skirtas tik ilgoms barzdoms, o aliejus – trumpoms. Tikrai ne. Nors balzamą dažniausiai naudoja ilgesnių barzdų savininkai, tačiau jokiais būdais negalima teigti, kad ši priemonė negali būti naudojama trumpoms barzdoms. Balzamas ne tik suteikia fiksaciją, bet ir maitina bei kondicionuoja barzdos plaukus, todėl ši priemonė vienaip ar kitaip pasitarnauja visoms barzdoms. Na, o barzdos aliejus yra plačiai paplitęs tarp įvairiausių barzdų savininkų – šią priemonę naudoja tiek trumpoms, tiek ir ne vienerius metus puoselėjamoms barzdoms. Yra nemažai vyrų, kurie aliejų naudoja net ir 3 dienų barzdai – nuostabūs aliejų aromatai puikiai pakeičia įprastus kvepalus, puoselėja ir minkština plaukus bei maitina veido odą.

Taip pat reiktų pastebėti, kad aliejus barzdai suteikia daugiau žvilgesio. Balzamai barzdai dažniausiai suteikia matinį efektą, todėl puikiai tinka tiems, kurie nori, kad barzda atrodytų natūraliai.

Taigi, kuo naudingas aliejus?

  • Maitina plaukus ir veido odą
  • Mažina niežėjimą
  • Stabdo pleiskanojimą
  • Minkština plaukus
  • Suteikia žvilgesį
  • Nuostabiai kvepia

 

Barzdos balzamo privalumai:

  • Maitina plaukus ir veido odą
  • Suteikia formavimo galimybę
  • Nuostabiai kvepia
  • Suteikia barzdai apimtį

Abi priemonės yra labai naudingos barzdoms. Jas naudodami galime tinkamai rūpintis barzdomis – juk mylimos barzdos daug gražesnės nei neprižiūrimos. Žinoma, kartu naudojamas aliejus ir balzamas vienas kitą puikiai papildo ir leidžia visapusiškai puoselėti barzdą. Tačiau barzda neliks nuskriausta ir tik su viena iš šių priemonių – tiek balzamas, tiek aliejus leidžia tinkamai rūpintis barzdos plaukais ir veido oda. Ir svarbiausia – tik priemonės nepadės užauginti teisingos barzdos. Svarbu mylėti, rūpintis ja ir prižiūrėti. O ji Jums atsidėkos. Tikrai.

Barzos aliejus galite rasti čia

Griežtai draudžiama www.sukausa.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti www.sukausa.lt kaip šaltinį.