Reikia pagalbos ? Skambinkite +370 67222044

Auginame barzdą ir ūsus

tumblr_ncbi8aPO401qej1qto1_1280

Nusprendėte auginti barzdą ir ūsus? O gal tik barzdą? Betkokiu atveju, priėmę sprendimą savo veidą papuošti vyriškumu ir nusprendę užsiauginti drąsą, turite žinoti pagrindines auginimo ir priežiūros taisykles. Jų laikantis Jūs greičiau susidraugausite su savo barzda. Juk jei barzda mylima, ji Jus irgi mylės – tikrų tikriausia abipusė meilė.

  1. Priimkite sprendimą.

Pirmas žingsnis pradedant auginti barzdą yra tvirtas apsisprendimas. Jūs negalite dvejoti. Nepamirškite, barzda auga ilgai. Jūs turite suprasti, kad su barzda patirsite ir šilto, ir šalto. Jūs mylėsite vienas kitą, tačiau bus ir juodų dienų. Tai ilga draugystė, kuri reikalauja pastangų.

  1. Apsišarvuokite kantrybe.

Sunkiausios yra pirmos savaitės. Kiekvienam vyrui barzda auga skirtingu greičiu, tačiau dažniausiai po pirmojo mėnesio barzda įgauna formą ir padengia veidą. Pirmąjį mėnesį, kartais ir šiek tiek ilgiau, galite justi niežėjimą. Tačiau tai laikina!

Nemažai kantrybės reikės bendraujant su aplinkiniais žmonėmis. Jūs savo kelyje sutiksite 3 tipų žmones. Pirmieji bandys Jus atkalbėti. Jiems nesuprantama, kam reikalinga barzda. Linkėdami Jums gero, jie ieškos argumentų, kurie priverstų atsisakyti šios garbės. Tai blogi žmonės, venkite jų. Antrasis žmonių tipas nemėgsta barzdų, kartais jų netgi nekenčia. Apie šiuos žmones neverta toliau kalbėti, nes jie yra blogiausi, jų reikia ypač vengti. Trečiasis žmonių tipas Jus palaikys. Jie supras, kokia didelė garbė turėti barzdą, jiems nekils abejonių dėl Jūsų vyriškumo. Dažnu atveju šie žmonės yra barzdos broliai, rečiau – Jūsų antroji pusė. Šie žmonės yra Jūsų draugai, mylėkite juos.

  1. Stresas.

Plaukams stresas labai kenkia. Ne paslaptis, kad tai pagrindinė plaukų slinkimo ir žilimo priežastis. Venkite streso. Barzda ir ūsai Jums suteiks komfortą ir pasitikėjimą savimi, todėl streso teks atsisakyti.

  1. Miegas.

Miegas reikalingas ne tik Jums, bet ir Jūsų barzdai. Miego metu barzda ir ūsai auga greičiau. Stenkites išsimiegoti ir pailsėti.

  1. Mityba.

Ūsams ir barzdai reikalingos medžiagos, padėsiančios augti. Reguliari ir sveika mityba padės užauginti stiprią, žvilgančią ir vešlią barzdą. Nepamirškite gerti vandens. Vanduo iš organizmo šalina toksinus.

  1. Šukavimas.

Tai būtinas žingsnis auginant barzdą. Visada šukuokite barzdą, plaukams tai patinka ir barzda Jus tikrai apdovanos už tai. Reguliariai šukuodami Jūs ne tik suteiksite barzdai tvarkingą formą, bet ir pašalinsite iš jos nešvarumus. Geriausia šukas visada turėti kišenėje, kad prireikus galėtumėte palepinti savo barzdą.

  1. Kirpimas.

Su laiku pastebėsite, kad ne visi plaukai auga vienodu greičiu. Jūsų barzdoje atsiras ilgesnių plaukų, kuriuos nevisad galėsite šukuodami sulyginti. Nebijokite patrumpinti pavienių barzdos plaukų. Taip pat nepamirškite ūsams suteikti formą, neleiskite jiems lysti i burną. Tam galite naudoti žirklutes arba skutimo mašinėlę. Kai kurių barzdočių nuomonės kirpimo priemonių atveju išsiskiria. Vieni teigia, kad skutimo mašinėlės plauką nukerpa netinkamu kampu, sudarydamos sąlygas išsišakoti ir toliau augti netaisyklingai. Kiti laikosi nuomonės, kad geriausia yra abiejų priemonių kombinacija. Su laiku ir Jūs suprasite, kas Jūsų barzdai geriausia. Ir visada kirpkite labai atsakingai.

  1. Priemonių naudojimas.

Tai vienas iš pagrindinių teisingos barzdos ir ūsų auginimo taisyklių. Barzdos aliejai, tonikai, balzamai, įvairūs prausikliai ir t.t. – šios priemonės yra sukurtos specialiai barzdoms ir ūsams. Jose yra visko, ko reikia veido plaukams. Naudojant kokybiškas priemones barzda taps stipresnė, ji žvilgės ir bus vešli. Ūsų vaškas maitina ir padeda sukontroliuoti Jūsų ūsus. Teisingi prausikliai tinkamai išvalys Jūsų plaukus ir padarys juos sveikesnius. Labai lengva atskirti neprižiūrimą barzdą nuo tos, kuri yra lepinama priežiūros priemonėmis. Mylėkite, prižiūrėkite ir lepinkite savo barzdas ir ūsus !

Griežtai draudžiama www.sukausa.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti www.sukausa.lt kaip šaltinį.